9 komentarzy do “Zuooo…”

 1. Przecież to nie jest śmieszne, albo żartujący nie ma pojęcia czym jest gender. Na pewno nie ma pan dzieci. Naśmiewanie się ze starszych osób niezorientowanych w kolejnych pomysłach lewackich śmierdzących leni dowodzi, że jest pan albo zwyczajnym głupcem albo jeszcze zwykłym szczeniakiem. Pewnie śmieje się pan również z osób niepełnosprawnych , księży, i kabaretonu na polsacie. Żal mi pana.

  Odpowiedz
  • No wiec mysle sobie, ze chyba jestes troche przewrazliwiony(a) kalina. Poza tym, czy nie mamy tu przypadkiem do czynienia z hiperbolą, której to nie załapałeś(aś)?

   Odpowiedz
  • „Pewnie śmieje się pan również z osób niepełnosprawnych , księży, i kabaretonu na polsacie.”
   Nie dość, że filozof, to jeszcze jasnowidz! 🙂

   Odpowiedz
  • Ja sie śmieje z Pani, chyba mi można. Haha współczuje braku poczucia humoru. Rysunek świetny i myśle ze wiele tak postrzega ten gender

   Odpowiedz
 2. @Kalina
  Ależ ten rysunek doskonale oddaje zorientowanie w temacie, jakie jest w społeczeństwie, jak i wśród dyskutujących w mediach. Coś mi się widzi, że dałaś się się rozpoznać, bo reprezentujesz ten sam styl co posłanka Kempa.
  PS.
  Czy już złożyłaś już na ręce marszałka sejmu wniosek o powołanie komisji o której wspomiłaś na wizji?

  Odpowiedz
 3. @Kalina – czy to Ty jesteś tą sympatyczną panią w bereciku mo.erowym, która zapytana (przez dziennikarza TV, jako uczestniczka demonstracji) co to są badania prenatalne (przeciwko którym protestowała) odpowiedziała, że „aborcja”.

  IQ tłumu jest pierwiastkiem kwadratowym z IQ jego najmniej mądrego uczestnika.

  Tak, śmieję się z kabaretonów (nie wszystkich), księża to nie jest sprawa do śmiechu. Lewaków posłałbym na Księżyc. Mo.erowe baby mnie wkurwiają.

  Odpowiedz
 4. A mnie się żart podobał, mimo że mam dzieci.
  Wydaje mi się, że ludzie za bardzo analizują dowcipy. Żart to żart i albo się go rozumie, albo nie.
  Wyciąganie niepotrzebnych wniosków jest niepotrzebne.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.