8 komentarzy do “Frank”

 1. Coś ostatnio znacznie dominuje czarny kolor nad białym. Nie można zapominać, że „pozytywne przesłanie jest takie, że wszystko się kończy”.

  Odpowiedz
  • coraz więcej studentow filozofii, gdzie oni się rodza? wytłumacz (w prostych słowach – ja prosty człowiek) co masz na myśli z tym prostym przeslaniem? jasne, wszystko się konczy tylko dla ciebie, dla mnie wszystko się zaczyna – dzień, noc, wiosne, terror, wojna – wszystko się zaczyna – kumasz_

   Odpowiedz
   • W prostych słowach: nie ma co się przejmować frankami i innymi tego typu pierdołami, bo i tak w końcu to minie i szkoda nerwów. Notabene nie uważam się za artystę cudzysłów oznacza, że to nie moja myśl tylko kogoś innego. A umieściłem ją tu, bo ona pozwala mi spojrzenie na problem z dystansem (i dla mnie , może paradoksalnie, jest to pozytywne przesłanie) . Jak pisałem ostatnio za dużo czarnego na tej stronie, która z zwykle wprowadza w dobry nastrój i zwykle rysunki na niej pozwala spojrzeć na problem z dystansem, a tym razem mi tego zabrakło. Poza tym mogę się założyć, ze nie tylko dla mnie rzeczy się kończą…
    Więcej luzu na przyszłość i nie ma co się tak przejmować tym co inni w necie piszą. Różni debile się zdarzają i szkoda na nich czasu na nerwów.
    Jeśli Cie komentarz obraził to przepraszam 🙂

    Odpowiedz
 2. notabene – wkurwiaja mnie ludzie myslacy o sobie, ze sa artystami. Skonczyl jeden z drugim naciągany wydzial „wykończenie wnętrz” i kurwa zaraz artysta.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.