4 komentarze do “Jeszcze”

 1. – Ale panie prezesie, przecież w Piśmie stoi „Nie będziesz dawał fałszywego świadectwa”, więc jakże to?
  – Stul mordę chamie! Ja cię nauczyłem mówić to i ja ci mowę odjąć mogę! Zrozumiał!!!!!?
  – TaaJeeeeesst p…nie pse……siee!!!. Ja bardzo ….praszam panie psesie … Ja bardzo …
  – No dobra, już dobra. Nie ty pierwszy, nie ostatni.
  Jak masz dyskomfort to dzwoń do Kaza – on to już trenował. Całkiem nieźle się w tym znajdował. Z tego co wiem to potem coś tam sobie nawet przygruchał, poruchał i zostawił. Idealny był: medialny, słabowity i podatny na wpływy. Co on tam teraz właściwie porabia? A zresztą co mnie to obchodzi.
  Wracając do tematu to powiem ci tak między nami – tylko kocie uczucie warte jest czegokolwiek.
  No ale my tu gadu gadu a istotne sprawy nam uciekają więc powiedz mi – kto ty właściwie jesteś i o co ciebie właściwie się rozbiega?

  Odpowiedz
 2. Akurat obaj kandydaci mają taki sam dylemat. No może Komorowskiego trapi nieco inne pytanie: „Jaki projekt pod publiczkę jeszcze zgłosić?”. Po wyborach okaże się, że projekt zostanie odrzucony lub z innych przyczyn w ogóle nie zgłoszony, bo oczywiście opozycja nie pozwala 🙂
  Pod tym względem obaj kandydaci są siebie warci.
  Prawda jest taka, że prezydent i tak nie ma realnej władzy. Ma ładnie wyglądać aby ładnie reprezentować Polskę. Co do wprowadzania reform to może zgłosić ustawę, ale i tak sejm może je odrzucić, tak samo jak veto prezydenckie. Także nie ma co dać się zwariować tym wyborom.

  Odpowiedz
 3. A mnie się widzi, ze Polacy zapomnieli o wyroku sądu, w którym został pozwany L. Wałęsa o zwrot obiecanych 100 mln. Wg mnie uzasadnienie wyroku było przednie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Bądź na bieżąco, zamów newsletter!